Değişmek ve bambaşka biri mi olmak istiyorsunuz?

“Sanki başka bir bedenin içerisine sıkışmış gibi hissediyorum” mu diyorsunuz?

yaseminsoysal

Sanki olmak istediğim kişi değilim, başkalarının isteği kişiyi oynuyorum, diye başlayan yüzlerce şikayet alıyoruz. Hatta bazen “acaba ben şizofren miyim?” diye soranlar oluyor. Neden içimden yüzlerce ses çıkıyor ve bazen bir şey yapmak istediğimde içeriden sürekli konuşan seslere cevap vermek zorunda kalıyorum, deniyor.

Bu çok normal bir süreçtir eğer toplumun oldurmak istediği kişiye karşı bir tepki varsa ve hala kendi iç sesinizi öldürmediyseniz bu çatışmalar olur, hatta iyi bile olur. Esasında bu çatışmaların olması iyi bir şeydir. Demek ki sizi yönlendirmeye çalışan topluma ve çevreye karşı direnciniz hala devam etmektedir. Bu, yaşama sevincinizin hala içten içe dışarı çıkmak istediğini gösterir.

Değişmek, fark etmek dünyanın en güzel şeyidir. Kendiniz gibi olmaya çalışmak. Her şeyi ile bir bütündür. Bedeniniz değişir, zihninizde ki kalıplar değişir, ruhunuz gelişir. Ve her geçen gün daha fazla anlarsınız.

Bu yüzden kilo verme eğitimlerinde buna çok dikkat ediyoruz.

Unutmayın, sadece kilolar değil, kilo almanıza sebep olan o yaşama sevincinin tıkanıklığı da önemlidir.

Kilo problemi yaşamayan katılımcılarımız için de bu eğitimleri organize ediyoruz. İşte bu yüzden bu eğitimlere farkındalık ve değişim eğitimleri diyoruz.

Eğer içinizde hala isyan eden ve değişmek isteyen bir taraf varsa şanslısınız ve ona kulak verin. içinizdeki o asi taraf, sizi değiştirecek olan taraftır…

 

YaseminSoysal.net Copyright © 2012