Amerika

Amerika

Amerika kıtası ve gittiğim şehirler; New York, California Los Angeles, Santa Monica, Las Vegas, Hollywood, Universal Stüdyoları (Universal Pictures),Disneyland, Malibu şehirlerinde inanılmaz günler geçirdik. Amerika başlığı altında bu yazılarımı bulabilirsiniz.

Aslında Amerikaya New York kitap fuarına katılmak için gitmiştik. Bu yüzden New York’un anlamı benim için çok farklıdır. Ayrıca kızım Melisa ile yaptığımız ilk uzun soluklu yolculuktu. Tabi ki Amerikada ki ailemi ilk defa ziyaret ediyor olmakta benim için çok önemliydi.

Manhattan’ın yürüyerek gezdiğimiz günleri, cin mahallerinde yediğimiz yemekleri, bebek puseti ile karış karış dolaştığımız sokakları unutmam mümkün değil.

New York günleri bittikten sonra ailemle tanışmak için büyük bir heyecanla Los Angales’a geçtik. Las Vegastan, Santa Monica’ya, Universal Stüdyolarından, Disneyland’a bir çocukla neler yapılabiliniyorsa yaptık. Hepsini sizler için yazım aşamasında. Yazıların tamamını bu yakında bu sayfada görebilirsiniz.

Ve Tabi ki Amerika’nın En Sevilen Lezzetlerini de Unutmadık!

Amerikayı keşfederken Hamburgerleri, aparatifleri, marketten aldığımız hazır salataları anlatmadan geçemeyeceğim. Yazım aşamasında olan Amerika lezzetlerini paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Görsellerin üzerine tıklayarak New York, California Los Angeles, Santa Monica, Las Vegas, Hollywood, Universal Stüdyoları (Universal Pictures),Disneyland, Malibu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Amerika-New-York Amerika-Las-VegasAmerika-California

Kapat