Tek Şişman Beyniniz

by Yasemin Soysal
Tek Şişman Beyniniz

Tek Şişman Beyniniz Kitabı Yasemin Soysal’ın ilk kitabı olmakla birlikte 140 bin satış adetine sahiptir. Şuan 109. baskısını  yapan Tek Şişman Beyniniz kitabı okuyucular tarafından çok beğenilmiştir. ilk çıktığı ay Bestseller listelerine girmeyi başaran kitap, sunduğu farklı bakış açılarıyla okuyucularının sevgisini ayrıca kazanmıştır. Tek Şişman Beyniniz kitabı zayıflamak ve Kilo vermek isteyenler için farklı bir bakış açısı sunar.

Tek Şişman Beyniniz Kitabı

Yediklerinizi Değil, Düşüncelerinizi Kontrol Edin…

Basında Tek Şişman Beyniniz kitabı için ne söylediler?

“Kilo vermek için hangi yöntemi denerseniz deneyin, aslında her şeyin beyinde başladığını bu kitapta anlıyorsunuz.” (TRT)

“Bildiğiniz tüm ezberleri bozacak.” (Sabah Gazetesi)

“Elinizdeki tüm diyet reçetelerini atın.” (Kanal D Magazin)

‘Tek Şişman Beyniniz’ kitabı, çağımızın en büyük problemi olan obezite ve aşırı kilo sorununa farklı bir bakış açısı getirmek, soruların cevaplarını dışarıda değil içeride bulmanıza yardımcı olmak amacıyla yazılmıştır.

Kilo her yıl 4 milyondan fazla insanın ölümüne sebep oluyor!

Tüm dünyada büyük bir sorun hâline gelmiş obezite ve aşırı kilo her yıl 4 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olmaktadır. Kilo problemi; kalp krizinden depresyona, anksiyeteden yeme bozukluğuna kadar çok büyük bir alanda probleme neden olmaktadır. Son veriler obezite ve aşırı kilonun bir salgın gibi yayıldığını göstermektedir. Görünüş bozukluğundan çok öte bir çok hastalığın ve ölümün sebebi hâline gelmiştir.

Neden okuyucular bu kitap için ‘Tek Şişman Beyniniz’ düşünce gücüyle zayıflama dedi?

Durum böyle olunca neden zayıflayamıyoruz sorusu ön plana çıkıyor. İnsanlar yiyecekleri ve hareketsiz yaşamı suçluyor. Kimse insanların neden gereğinden fazla yiyecek tükettiğini sormuyor. Ne oluyor da durduk yere fazla yeme ihtiyacı duyduğumuz gerçeği, zayıflama dünyası tarafından göz ardı ediliyor? Zayıflamaya çalışırken öyle garip bir çıkmaza giriyoruz ki, zayıflamak bir yana psikolojimiz bize daha çok yememizi söylüyor. İşte tüm bu problemlere ışık tutmak amacıyla ‘Tek Şişman Beyniniz’ kitabı yazılmıştır.

Yazar Yasemin Soysal’ın yazdığı Tek Şişman Beyniniz kitabı 2009 yılında basılmış ve basıldığı ay çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Şuan 140.000 satış adetine ulaşmıştır. ‘Tek Şişman Beyniniz’ kitabından sonra basılan ‘Tek Suçlu Beyniniz’, ‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’ kitapları da aynı başarıları yakalamıştır. Aslında bu bize insanların zayıflamaya çalışırken psikolojik desteğe ve obeziteyle mücadele ederken de zihinlerini nasıl kullanmaları gerektiğini öğrenmeye ihtiyaçları olduğunu göstermektedir.

Tek Şişman Beyniniz Kitabı Okuyucu Yorumları

www.kitapyurdu.com sitesindeki

‘Tek Şişman Beyniniz’ kitabına yapılan okuyucu yorumları

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır. Tek Şişman Beyniniz kitabının kendisini de yazarını da çok sevdim. Yasemin hanıma sosyal medyadan soru sordum (cevap vereceğini hiç tahmin etmezdim) ve soruma cevabımı da aldım. Kalemine sağlık…  (Ceren Soylu)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./2Ben çok kitap okuyan biri değilim. Bu kitabı da doktorum tavsiye ettiği için aldım. Allah razı olsun, iyi ki aldım. Hem kitabı çok severek okuyorum hem anlıyorum hem de zayıflamaya başladım. Niye bize yanlış şeyler öğretmişler diye düşünüyorum. Diğer kitabını da okuyacağım. ben kesinlikle öneriyorum, kitabı alabilirsiniz. (Zehra Albayrak)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./3 Ya ben sadece zayıflamak için kitapları almıştım hayatımın değişti. Ben şişmanlığın sadece yemeklerle ilgili bir şey olduğunu düşünürdüm. İnsanın iştahını kontrol edemediği için sürekli yemek yediğini sanırdım. Tartıya çıkmazsam şişmanlığımın önüne geçemeyeceğime inanırdım. Tüm bildiklerim alt üstü oldu. Alın, okuyun, okutun, hediye edin… (Kübra Ermiş)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./4 Resmen benim için okul kitabı gibi. Kitabın sayfalarını çizip kendime notlar almaktan kitap yıprandı. Hele “Tek Suçlu Beyniniz” kitabı 3 kere dönüp dönüp okuduğum bir kitap. İçerisindeki bilgileri halk diliyle yazmış olması ve günlük hayata uygulanabilirliği çok iyi. Hayatımı değiştirdi, Yasemin hanım bu satırları okuyor musunuz bilmiyorum ama günlerde kurabiye yiyen bir kadından, bambaşka bir kadına döndüm. İyi ki varsınız. Lütfen yazmaya devam edin. (Esra Türkoğlu)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./5Tek Şişman Beyniniz kitabı, bir gün bana bir kitap okuyup 30 kilo verebileceğimi söyleselerdi hayatta inanmazdım. Zaten normalde kitap okuyan biri değilim ama arkadaşımın zorla kitabı hediye etmesi sonucu hayatım değişti. (Betül Demir)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./6 Ben yazarın diğer kitaplarını da okudum, hepsi çok iyi. “Tek Suçlu Beyniniz” kitabı ilk kitabından daha fazla bilgi içeriyor. Bu alanda yazılmış ilk kitap olduğunu düşünürseniz mükemmel! (mavimandalinam)

www.kitapyurdu.com adresinden daha fazla okuyucu yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./7 Kişisel yönlendirmelerimiz , saplantılarımız hatta birçok yanlışları farkına vardıran bir kitap olmuş birazcık eksik yönleri var elbette ama yemeye bağımlıysanız benim gibi önce bu kitaba bir başlayın:) (fatolog)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./8 Ön yargıları yenmek için okumalı. (Ayşegül Garip)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./9Diyetisyen tavsiyesi üzerine almıştım, şimdiye kadar okumadığım için üzüldüm gerçekten. (Aylin Gümüş)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./10Tek suçlu beyniniz kitabı; ilk defa bir kişisel gelişim kitabının arkasına, bir beyin cerrahı yazıyor ve kitap karşımıza diğer kişisel gelişim kitaplarından farklı bir anlatımla çıkıyor. (handan0654)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./11 Birçok diyet kitabını okudum ilk sıralarda yer alacak bir kitap.  (Ecck)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./12 En az 3 kez farklı farklı yıllarda tekrar tekrar okuduğum, eşime dostuma alıp hediye ettiğim bir kitap. Kesinlikle farkındaliğımı arttırdı. Ara ara hatırlamak için okunması şiddetle tavsiye olunur. (kübra şimşek)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./13 Bilinçaltı oyunları hakkında bilgi veren güzel bir kitap, her şey düşüncede bitiyor. (kitap kurdu)

www.kitapyurdu.com adresinden ‘Tek Suçlu Beyniniz’ ‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’ kitap yorumlarına da ulaşabilirsiniz.

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./14 Gerçekten her şeyin beyinde bittiğini onaylayan ve yol gösteren bir kitap.
Kilo sorunu olan olmayan herkes okumalı (Nurcan Adalı)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./15 Tek suçlu beyniniz kitabı; Sadece kilo vermeyle alakalı bir kitap olarak kesinlikle düşünmeyin, beynimizin çalışma sistemini anlatan efsane bir kitap.. (duççe)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./16 Diyetisyenimin önerdiği bir kitaptı. Gerçekten bir çok yanlış bildiğimiz şey varmış. Benden sonra arkadaşlarım da okudu. Diyet sırasında alınıp motive olan bir kitap insana. Süper bence. (Neslihan Yıldırım)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./17 2 Günde bitirdim. Arkadaki televizyon ve gazetelerin yorumlarından en doğrusu; Sabah Gazetesi ‘nin olmuş : “Bildiğiniz tün ezberleri bozacak.” Zihin egzersizlerine pek itimat etmezdim özellikle de kilo konusunda olanlara. İnsan aç hissediyorsa kendini açtır ya ötesi mi var derdim ta ki bu kitabı okuyuncaya kadar gerçekten işe yarıyor.
Özellikle tartı konusunda şaşkınım. Kilo verir miyim vermez miyim bilmiyorum ama okunması gereken bir kitap diye düşünmekteyim . (umudunukaybetme)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./18 Tek Suçlu Beyniniz kitabı; beynimizin nasıl bir mucize ve nasıl cevher olduğunu öğrenmek için okunması gereken bir kitap. (akca009)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./19 Tek Suçlu Beyniniz kitabı; dışardan bir kişisel gelişim kitabı gibi dursa da, değil ! İçinde beyninizle ilgili bilimsel verilerin de olduğu yardımcı bir kitap. Bir kez okumanın yeterince anlamaya yetmediğini düşünüyorum. (theirem)

Bu yıldızlar Tek Şişman Beyniniz kitabının okuyucu yorum ve puanlarını anlatır./20Valla yazılanların hepsi çok mantıklı geldi… Şimdi fırsat buldukça okuduklarımı uygulamaya çalışıyorum. Faydası olacağına inanıyorum… Teşekkürler Yasemin Soysal (tazzm)

D&R Kitapta yapılan ‘Tek Şişman Beyniniz’ Kitabı Okuyucu Yorumları

Muhteşem bir kitap

“Tek Şişman Beyniniz” kitabını okurken bazen ya bunlar bildiğim şeyler diyorsunuz ama şu bilme hâlini bırakıp uygulamaya geçtiğinizde hayatınız değişiyor. Neyi bildiğinizi unutup, kitaptakileri uygularsanız gerçekten kilo veriyorsunuz. Ben yazarın diğer kitaplarını da okudum, hepsi çok iyi. “Tek Suçlu Beyniniz” kitabı ilk kitabından daha fazla bilgi içeriyor. Bu alanda yazılmış ilk kitap olduğunu düşünürseniz mükemmel!

Mutlaka Okuyunn 🙂

Kitap muhteşem! İlk “Tek Şişman Beyniniz” kitabını aldım. Resmen kitabı 1 günde bitirdim. Herhalde en son lise yıllarında kitap okumuşumdur ama kitap o kadar akıcıydı ki ve benim anlayabileceğim dille yazılmış ki bir kitaptan zevk alıyor olmak bile beni çok mutlu etti. Ardından diğer kitapları aldım, yazarın ellerine sağlık. Dünyamı aydınlattınız.

Tek suçlu beyniniz. Vaovv! dedirttiren bir kitap olmuştu. Bence üzerinizde etkisi hiç bitmeyecek bir seri bu.

Kişisel gelişim oburu

Gerek sporcu kimliğiyle ve sporda elde ettiği başarılarla gerekse yazdığı kitaplarla sevdiğim bir yazardır. “Ruhunu Dinle Bedenini Doyur” adlı kitabını severek okudum bir sonraki kitabını heyecanla bekliyorum Yasemin hanım… 🙂

kesinlikle!

Okumaktan keyif aldığım kitaplardan biri. Yazara teşekkür eder, sizlere tavsiye ederim.

Yasemin Soysal’ın birinci kitabı Ruhunu Dinle Bedenini Doyur için tıklayın

Yasemin Soysal’ın ikinci kitabı Tek Suçlu Beyniniz için tıklayın

Kitaplar neden bu kadar başarılı oldu? Lütfen tıklayın.

You may also like