Tek Suçlu Beyniniz

Travel

‘Tek Suçlu Beyniniz’

‘Tek Suçlu Beyniniz’ kitabı için zayıflamanın püf noktalarının yanında kişisel gelişime büyük katkıları olduğunu söylemektedir. ‘

Tek Suçlu Beyniniz

Neden Zayıflarken Davranışlarımızı Değiştirmek Zorundayız?

Tek Suçlu Beyniniz Kitabı 2012 yılında yayınlanmıştır. Çıkar çıkmaz çok satanlar listesinde yerini almıştır. Okuyucular, ‘Tek Suçlu Beyniniz’ kitabı için zayıflamanın püf noktalarının yanında kişisel gelişime büyük katkıları olduğunu söylemektedir. ‘Tek Suçlu Beyniniz’ kitabı, alışkanlıklar, bağımlılıklar(yeme, öfke bağımlılığı vs.) gibi durumların beyinde nasıl gerçekleştiğini ve çözümünün neler olabileceğine değinir. Zayıflama ve bilinçaltı kavramları üzerinde durur.

Yedikleriniz için inanılmaz pişmanlık duyuyorsunuz... Bazen düşünüyorum, acaba yedikleriniz için mi oturup üzülmeniz gerekiyor, yoksa hayatın monotonluğuna dalıp, dünyanın gidilmeyen en güzel köşelerinde yiyemedikleriniz için mi?

Kitap Hakkında Hangi Yorumlar Yapıldı?

Ömer Tural Beyin Cerrahı

"Sinir sistemi ile ilgili son yıllarda ortaya konan bilimsel veriler ışığında görsel unsurlarla desteklenmiş, anlaşılması kolay, titiz bir çalışma, yaşantımızın her anında uygulayabileceğimiz metodik bir öğreti. 'Yapabilirim' kavramanın nasıl yapılacağını öğrenmek isteyenler için..."

Ebru Şallı Tan TV Program Yapım ve Sunucusu, Plates Eğitmeni

"Sevgili Yasemin'in kitabı bence kesinlikle okunmalı ve her zaman kütüphanenizin baş kitapları arasında yer almalı! Benim izleyicilerim arasında ve çevremde bu kitabi okuyup gerçekten çok iyi sonuçlar alanlar oldu, ben de henüz tanışmayanlara tavsiye ediyorum okuyun ve yaşamınızdaki farkı görün..."

Açelya Akkoyun Cergel Tiyatrocu - TV Program Yapım ve Sunucusu

"Yasemin Soysal: hayatınıza güzel bir ara verip saçınızın telinden, ayak ucunuza kadar hissetmek ve FARKETMEK istiyorsanız doğru adreslerden birindesiniz... Benim hayatımın en güzel ve en yoğun döneminin feneriydi Yasemin Soysal. Onun güzel enerjisi bu evrende daha bir çok insanı aydınlatacaktır..."

Betül Arım Tiyatrocu / Yaşama Sanatı Öğretmeni

"Yasemin Soysal' ın kitabının adını duyduğumda "işte nihayet biri yazmış, yaşasın!" dedim. Çünkü yıllardır sağlıklı ve fit olmamın nedeni bu kitapta anlatılanlardı. Sadece kilolu olanların değil herkesin okuması gereken bir kitap. Ruhuna, beynine, eline sağlık."

    Kapatma