Yasemin Soysal basın; gazete & dergi haberleri

by Yasemin Soysal

Yasemin Soysal’ın yazdığı ‘Tek Şişman Beyniniz’, ‘Tek Suçlu Beyniniz’, ‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’ kitaplarının yazılı basında büyük bir ilgi gördü. Kitaplar genellikle ‘Düşünce Gücü İle Zayıflama’ adı altında anlatıldı. Aşağıda Yasemin Soysal gazete ve dergi haberlerinden basında olan yansımasını görebilirsiniz.

Tek Suçlu Beyniniz kitabı hakkında Yasemin Soysal’a yapılan röportaj

Yasemin Soysal Gazete & Dergi haber görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yasemin Soysal’ın yazdığı ‘Tek Şişman Beyniniz’, ‘Tek Suçlu Beyniniz’, ‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’ kitaplarının yazılı basında büyük bir ilgi gördü. Kitaplar genellikle ‘Düşünce Gücü İle Zayıflama’ adı altında anlatıldı. Basında olan yansımasını görebilirsiniz.

Halkın ilgilisini çekmek ve konuyu basit haliyle anlatabilmek için bu şekilde başlıklar atıldı. Aslında kitaplarda zayıflama ve kilo vermenin psikolojik sebeplerinden, bilinçaltından, davranışlarımıza olan etkilerinden bahsediliyordu. Zayıflama ve Kilo vermeye farklı bir noktadan bakmamızı sağlayan zayıflama kitapları için kitaplar sayfasını ziyaret edin. Ayrıca YouTube videoları bölümünden bazı ders anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

You may also like