Yasemin Soysal eğitimleri, grup çalışmaları

Yazar: Yasemin Soysal

Yasemin Soysal eğitimleri olarak binilen grup çalışmaları bir değişim programlarıdır. Pandemi öncesinde yaptığımız harika seminerlerin yerini şimdi online grup çalışmaları aldı. Hissettiğimiz sinerji ve keyif karşılıklı olduğu için çalışmalarımızı online olarak  devam ettiriyoruz. Şu an yüz yüze eğitimler yapmıyoruz. 

Fakat çevrim içi platformda yine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İnanın ki sanki yüz yüzeymiş gibi aynı keyif, kahkaha ve gözyaşı devam etmekte.

Yasemin Soysal Eğitimleri ne zaman?

Pandemi öncesinde sizlerle harika seminerler yaptık. Hissettiğimiz sinerji ve keyif karşılıklıydı. Şu an içinde bulunduğumuz durumdan dolayı grupları bir araya getirecek seminerler yapmıyoruz. Fakat çevrim içi platformda yine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İnanın ki sanki yüz yüzeymiş gibi aynı keyif, kahkaha ve gözyaşı devam etmekte. Kurumlara, derneklere, özel şirketlere verdiğimiz eğitimler taleplerine ve kişi sayısına göre değişiklik göstermekte. Hatta bazen karşılıklı toplantılar sonucu yeni eğitimler belirleyebiliyoruz. 

Yasemin Soysal eğitim ücretleri

Bazen kısa süreli, bazen de uzun süreli yaptığımız eğitimlerimizin ücretleri, talep ve istekler doğrultusunda değişiyor. Lütfen bu konuda bizimle iletişime geçin ve isteklerinizi ayrıntılı bir biçimde belirtin.

Eğitimlerinde hangi konu başlıkları işlenir?

Neden zayıflayamıyorum? Diyet yaptığım hâlde bir türlü kilo veremiyorum. Zayıflasam bile kilolarımı hemen geri alıyorum. Yeme ataklarım niçin olur? Yemek yememi neden engelleyemiyorum?

Şişmanlamama neden olan psikolojik faktörler nelerdir? Neden sürekli yemek yemek istiyorum? Gece yemeleri neden olur? Kadınlıkla ilgili yaşadığım sorunlar kilo almamı etkiler mi? Cinsellik ve şişmanlamak birbirleri ile ilişkili midir? Zayıflasam da aynada kendimi şişman görüyorum, bu normal mi? Bedenimden nefret ediyorum, nasıl zayıflayabilirim? Sürekli zihnimde yeme düşüncesi var, bundan nasıl kurtulacağım? gibi sorular, Yasemin Soysal eğitimlerinde işlenen konulardan sadece bir kısmıdır.

Bu tür sorularınıza cevap bulacağınız bazı eğitim başlıklarımız şu şekildedir:

  • Bilinçaltı ve zayıflamayı etkileyen faktörler
  • Çocuklara yemek yedirirken bilinçaltlarına verilen hatalı mesajlar
  • Yaratıcı tanrıça ve dişil enerji (kadınlık ve zayıflama)
  • Kilo vermeyi engelleyen psikolojik sebepler

Ayrıca ara ara yaptığımız ücretsiz seminerlerimizden haberdar olmak için de İnstagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. @theyaseminsoysal

Benzer Yazılar