Pandemi öncesinde sizlerle harika seminerler yaptık. Hissettiğimiz sinerji ve keyif karşılıklıydı. Şu an içinde bulunduğumuz durumdan dolayı grupları bir araya getirecek seminerler yapmıyoruz. Fakat çevrim içi platformda yine kaldığımız yerden devam ediyoruz ve inanın ki sanki yüz yüzeymiş gibi aynı keyif, kahkaha ve göz yaşı devam etmekte.

yasemin-soysal-seminer

GRUP ÇALIŞMALARI

Kurumlara, derneklere, özel şirketlere verdiğimiz eğitimler taleplerine ve kişi sayısına göre değişiklik göstermekte. Hatta bazen karşılıklı toplantılar sonucu yeni eğitimler belirleyebiliyoruz. 

Bazen kısa süreli, bazen de uzun süreli yaptığımız eğitimlerimizin ücretleri, talep ve istekler doğrultusunda değişiyor. Lütfen bu konuda bizimle iletişime geçin ve isteklerinizi ayrıntılı bir biçimde belirtin.

yaseminsoysal-eğitimNeden zayıflayamıyorum? Diyet yaptığım hâlde bir türlü kilo veremiyorum. Zayıflasam bile kilolarımı hemen geri alıyorum. Yeme ataklarım niçin olur? Yemek yememi neden engelleyemiyorum?

Şişmanlamama neden olan psikolojik faktörler nelerdir? Neden sürekli yemek yemek istiyorum? Gece yemeleri neden olur? Kadınlıkla ilgili yaşadığım sorunlarkilo almamı etkiler mi? Cinsellik ve şişmanlamak birbirleri ile ilişkili midir?Zayıflasam da aynada kendimi şişman görüyorum, bu normal mi? Bedenimden nefret ediyorum, nasıl zayıflayabilirim? Sürekli zihnimde yeme düşüncesi var, bundan nasıl kurtulacağım? Bu tür sorularınıza cevap bulacağınız bazı eğitim başlıklarımız şu şekildedir:

yaseminsoysal-eğitimleri

  • Bilinçaltı ve zayıflamayı etkileyen faktörleryasemin-soysal-zayıflama-eğitim
  • Çocuklara yemek yedirirken bilinçaltlarına verilen hatalı mesajlar
  • Yaratıcı tanrıça ve dişil enerji (kadınlık ve zayıflama)
  • Kilo vermeyi engelleyen psikolojik sebepler

 

Ayrıca ara ara yaptığımız ücretsiz seminerlerimizden haberdar olmak için de İnstagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. @theyaseminsoysal

 

yaseminsoysal-imza-günü

BİREYSEL SEANS

 

yasemin-soysal-bireyselseans

Bireysel seans, sorunun kaynağını kişiye özel bir şekilde bulabilmek ve çözüm sunabilmek için yapılan birebir çalışmadır. Pandemi sebebiyle seanslar online olarak yapılmaktadır. Uygulamalı bir çalışma olacaksa duruma göre sizi ofise yüz yüze çalışmaya çağırabiliriz. Bu durumda uygulamalar sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak yüz yüze yapılır.

Tek bir seans genellikle bilgi ve danışma amaçlıdır, uygulamalar ve değişim için devamlılık gerekmektedir. Bu yüzden çalışmaya devam ederseniz daha uzun soluklu bir sürecin sizi beklediğini unutmayın.

Seans ücreti: 650 tl + kdv

Eğer danışma değil birlikte yol aldığımız bir çalışma yapmak istiyorsanız lütfen paket fiyatlarımız için bilgi alınız…