yaseminsoysal-eğitim

Grup çalışmaları Yasemin Soysal eğitimleri olarak binilen değişim programlarıdır. Pandemi öncesinde yaptığımız harika seminerlerin yerini şimdi online grup çalışmaları aldı. Hissettiğimiz sinerji ve keyif karşılıklı olduğu için çalışmalarımızı online olarak  devam ettiriyoruz. Şu an yüz yüze eğitimler yapmıyoruz. 

yaseminsoysal-eğitim-grup çalışması

Fakat çevrim içi platformda yine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İnanın ki sanki yüz yüzeymiş gibi aynı keyif, kahkaha ve gözyaşı devam etmekte.

 

GRUP ÇALIŞMALARI

yasemin-soysal-seminer

Pandemi öncesinde sizlerle harika seminerler yaptık. Hissettiğimiz sinerji ve keyif karşılıklıydı. Şu an içinde bulunduğumuz durumdan dolayı grupları bir araya getirecek seminerler yapmıyoruz. Fakat çevrim içi platformda yine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İnanın ki sanki yüz yüzeymiş gibi aynı keyif, kahkaha ve gözyaşı devam etmekte. Kurumlara, derneklere, özel şirketlere verdiğimiz eğitimler taleplerine ve kişi sayısına göre değişiklik göstermekte. Hatta bazen karşılıklı toplantılar sonucu yeni eğitimler belirleyebiliyoruz. 

Bazen kısa süreli, bazen de uzun süreli yaptığımız eğitimlerimizin ücretleri, talep ve istekler doğrultusunda değişiyor. Lütfen bu konuda bizimle iletişime geçin ve isteklerinizi ayrıntılı bir biçimde belirtin.

Yasemin Soysal grup çalışması

Neden zayıflayamıyorum? Diyet yaptığım hâlde bir türlü kilo veremiyorum. Zayıflasam bile kilolarımı hemen geri alıyorum. Yeme ataklarım niçin olur? Yemek yememi neden engelleyemiyorum?

Grup çalışması

Şişmanlamama neden olan psikolojik faktörler nelerdir? Neden sürekli yemek yemek istiyorum? Gece yemeleri neden olur? Kadınlıkla ilgili yaşadığım sorunlar kilo almamı etkiler mi? Cinsellik ve şişmanlamak birbirleri ile ilişkili midir? Zayıflasam da aynada kendimi şişman görüyorum, bu normal mi? Bedenimden nefret ediyorum, nasıl zayıflayabilirim? Sürekli zihnimde yeme düşüncesi var, bundan nasıl kurtulacağım?

yasemin-soysal-zayıflama-eğitim

Bu tür sorularınıza cevap bulacağınız bazı eğitim başlıklarımız şu şekildedir:

  • Bilinçaltı ve zayıflamayı etkileyen faktörler
  • Çocuklara yemek yedirirken bilinçaltlarına verilen hatalı mesajlar
  • Yaratıcı tanrıça ve dişil enerji (kadınlık ve zayıflama)
  • Kilo vermeyi engelleyen psikolojik sebepler

 

yaseminsoysal-eğitimleri

Ayrıca ara ara yaptığımız ücretsiz seminerlerimizden haberdar olmak için de İnstagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. @theyaseminsoysal

 

yaseminsoysal-imza-günü

yaseminsoysal-eğitim

 

BİREYSEL SEANS

yasemin-soysal-bireyselseans

Bireysel seans, sorunun kaynağını kişiye özel bir şekilde bulabilmek ve çözüm sunabilmek için yapılan birebir çalışmadır. Fakat pandemi sebebiyle seanslar online olarak yapılmaktadır. Uygulamalı bir çalışma olacaksa duruma göre sizi ofise yüz yüze çalışmaya çağırabiliriz. Bu durumda uygulamalar sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak yüz yüze yapılır.

Tek bir seans genellikle bilgi ve danışma amaçlıdır, uygulamalar ve değişim için devamlılık gerekmektedir. Bu yüzden çalışmaya devam ederseniz daha uzun soluklu bir sürecin sizi beklediğini unutmayın.

Seans ücreti: 750 tl + kdv

Eğer danışma değil birlikte yol aldığımız bir çalışma yapmak istiyorsanız lütfen paket fiyatlarımız için bilgi alınız…