ruhunu dinle bedenini doyur görseli

‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’ kitabı zayıflamanın sadece bedenle değil aynı zamanda ruhsallıkla ilgili olduğunu da anlatır.

‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’ kitabı 2013 yılında yayınlanmıştır. İlk baskısı 20.000 adettir. Yayınlandıktan 20 gün sonra ‘Gezi Parkı’ olaylarına denk gelmesi sebebiyle basında yeterince yer almamış ve genel anlamda basıldığı duyurulamamıştır. Buna rağmen okuyucuların sevgisi ve takibiyle kitabın satışları gerçekleşmiştir.

RUHUNU DİNLE BEDENİNİ DOYUR

‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’ kitabı zayıflamanın sadece bedenle değil aynı zamanda ruhsallıkla ilgili olduğunu da anlatır. Kişilerin ruhlarını, hayattan ne istediklerini ve kişisel beklentilerini göz ardı etmeleri sonucu ortaya çıkan duygusal yeme bozukluklarından bahseder. Doğal olarak ruhunu göz ardı eden biri bedenini de göz ardı etmektedir. Kişilerin yaşamayı göz ardı edip yaşamaktan korktuğu, hayallerini bıraktığında nasıl kilo almaya başladığından bahseder.

Denemediğin diyet reçetesi kalmadı belki de…

Mucize formüllerin hepsini ezberledin.

Peki, neden işe yaramadı dersin?

ruhunu dinle bedenini doyur

Diyetislenlerden önce bedenine, ruhunun isteklerine kulak vermen gerektiğini unuttuğun için olmasın sakın!

Beden-kitle indeksini hesaplamadan önce karnındaki gurultuyu doğru okuyamadığın için olmasın!

Hadi bir yolculuğa çıkalım birlikte…

Her şeye en başından başlayalım…

Sanki kendinden öç alır gibi yemek yiyor, spor salonundan inadına kaçıyor, motive olmak yerine kendine sürekli acıyorsan, işte bu kitap tam sana göre!

Bu, kitabı okurken ruhsallığı zayıflama süreciyle ne kadar alakalı olduğunu fark edeceksin. Sana ceza gibi görünen kiloların aslında bir ÖDÜL-evet, evet şaka değil, bir ödül- olduğunu göreceksin.