Sezgiler Ve Nöroloji

Sezgilerinize Güvenir misiniz? Hissettikleriniz gerçek oluyorsa, buranın ötesinde farklılıklar algılıyorsanız yalnız değilsiniz. Esas soru; Büyük bilince mi yoksa egolarınıza mı teslim oluyorsunuz? Sezgiler ve Nöroloji…   *sezme yeteneğinizi nasıl güclendirirsiniz? *Geleceği görebilir misiniz? *6. Hissiniz ile nasıl karar verebilirsiniz? *Teslimiyetiniz bilinçaltınıza mı yoksa büyük bilince mi? Daha bir çok sorunuz mu var? Eğitimimize bekliyoruz Tarih:

1.SEVİYE EĞİTİM

1.Seviye Eğitim   İlk kitabı “Tek Şişman Beyniniz” ile 100.000 satışa ulaşmış, çok satan Zayıflama kitaplarının yazarı Yasemin Soysal’dan bu eğitimi kaçırma   Katılımcılarımız bizim için ne Dediler ;  Mutlaka okuyun…   “Ne kadar çok bildiğin değil, ne kadar çok unutabildiğin seni değiştirecek”   Zihin, Değişim, Bilinçaltı, Farkındalık, Zayıflama … Kilo vermenin yazı kışı olmaz,

3. Seviye Eğitim Aralık Ayında Başlıyor

Bu sefer başka başlıyoruz 3. seviyeye 4 Aralık ; Bir akşam yemeğinde toplanıp sorunlar üzerine konuşuyoruz. 7-8 Aralık ; Eğitime başlıyoruz. 11 Aralık ; Başka bir akşam yemeği ile kafalarda kalan soruları ve anlaşılmayan noktaları belirliyoruz. 14 Aralık ; Son çalışmamızla 3. seviye eğitimi tamamlıyoruz. Ücret değişmedi: 550 + KDV www.yaseminsoysal.com Tel: 05426494425 NOT: Lütfen Çalışma İçin kayıt yaptırınız…

Yasemin Soysal ile “Ruhunu Dinle, Bedenini Doyur…”

“Ruhunu Dinle, Bedenini Doyur” kitabının yazarı ile 15 soruda harika bir röportaj…     Her sabah bindiğim metro istasyonunda reklamını gördüğüm sıradan bir kitaptı, taki kapaktaki yazıyı okuyuncaya dek…“Ruhunu Dinle, Bedenini Doyur”   “Acaba insanlar ruhları aç olduğu için mi kilo alıyor?” sorusunu kendi kendime sormama sebep oldu. Ve ardından bu yazara ulaşmalıyım diye düşündüm.

VEE İLK OKUYUCU YORUMU ❤

Merhaba Yasemin Hamın, Oncelikle yakın arkaldaşınız Buket Hanım’ın kaybına çok üzüldüm. Başınız sağolsun. Taksim Metro’dan çıkarken yeni kitabınızın ilanını gordüm ve hemen gidip kitabınızı satın aldim. İyiki de almışım Daha önceki kitaplarınızı da büyük bir keyifle okudum. Yeni kitabınız ‘Ruhunu Dinle Bedenini Doyur’u da büyük bir mutluluk ve heyecenla okumaya başladim. Size ne kadar teşekkür

Mükemmeliyetçilik

Her şeyi dört dörtlük yapmaya çalışırken çok şey kaçırıyoruz bu hayatta. Yapmayı düşündüğümüz şey o kadar çok gözümüzde büyüyor ki bir türlü başlayamıyoruz. Sadece yapar halde olmanın mükemmel duygusundan uzağız. Her şeyi bir kategoriye koymuş, yasamı raflara kaldırıyoruz.Peki nereden ve ne zaman başlayacağız!

Mükemmeliyetçilik 2

Bir tek insan oluş halini beğenmez ve halasız yaşamak ister. Halasız yaşamak değil, hataları minimumda yaşamak bence çok daha doğru bir beklentidir. Hatasız olmaya çalışmak sizin korkularınızı ya da yüksek egonuzu gösterir. Yaratıcının mükemmelliğinden bahsediyoruz, ama yaratıcıya güvenmiyoruz. Yine her şeye o aklımızı dahil ediyoruz. Akışın bize getireceklerine kendimizi bırakmak yerine, mutlak akılla işleri çözmeye

Loose living and cheap women

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary,making this the first true generator on the Internet.

Natural desire to achieve happiness

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary,making this the first true generator on the Internet.

Keep the conversation going

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary,making this the first true generator on the Internet.

YaseminSoysal.net Copyright © 2012